Paslaugos

Kartu su nuostabių ir įkvepiančių ekspertų (psichologų, kūrybininkų ir sociologų) komanda sukūrėm patirtis, kurios sujungia ir augina - kolegas ir bendradarbius, bendruomenes ir draugus.

Mūsų vedamos dirbtuvės per patyrimą ir refleksiją panardina į gilesnį ryšį su savimi ir kitu. Tai užsiėmimai, kuriuose kiekviena(s) tampa aktyviu dalyviu ir atranda sau ir kitam svarbiausius dalykus.

Gilios komandos formavimo, grįžtamojo ryšio ir asmeninio augimo praktikos

ĮMONĖMS

Gilesnis kitų pažinimas

Šiandien komandos ir bendruomenės jausmas tarp bendradarbių yra vienas svarbiausių tam, kad asmuo jaustų pasitenkinimą savo darbu. Jeigu komandai reikia vienas kito pažinimo, tai stipriai komandai reikia gilaus vienas kito pažinimo. Per patyrimines praktikas, pratimus, užduotis porose ir grupėse padedame bendradarbiams pažinti vienas kitą taip, kad jų ryšys taptų išties stiprus.

Grįžtamojo ryšio stiprinimas

Jei tik bendradarbiai vieni kitiems gebėtų teikti auginantį grįžtamąjį ryšį, padėti įveikti sunkumus ir stiprinti kompetencijas - tai būtų tvariausias pagrindas stipriai ir laimingai bendruomenei darbe.

Gilesnis savęs pažinimas

Neretai darbuotojai jaučia nepasitenkinimą, tačiau sunkiai gali įvardinti su kuo jis yra susijęs bei ką su tuo daryti. Kviečiame leistis į gilesnio ryšio su savimi kelionę, kurios metu kiekvienas išsigrynins sau svarbius dalykus bei numatys strategijas, kaip atliepti savo poreikius.

Efektyvi komunikacija

Kokia yra efektyvi komunikacija valdant konfliktus, bendradarbiaujant su kolegomis, teikiant grįžtamąjį ryšį ir galiausiai aiškiai ir pagarbiai iškomunikuojant savo poreikius, jausmus ir prašymus? Per labai praktinius metodus stiprinsime pačią svarbiausią kompetenciją, nuo kurios priklauso pozityvi darbo aplinka.

Apie gilaus ryšio užsiėmimus

Kadangi kuriame gilų ryšį, įprastai užsiėmimai mažiausiai trunka tris valandas. Bet gali trukti ir visą dieną ar dvi, priklausomai nuo poreikio. Mokymus veda 2-3 žmonių komanda.

Užsiėmimų metu laviruojame tarp patyriminių pratimų, kūrybinių užduočių, mokymų, refleksijos, diskusijų porose ir grupėse. Svarbiausias mūsų tikslas - pasiekti gylį, o nenueiti paviršiumi.

Kaina derinama pagal dalyvių skaičių ir trukmę.

Kai norisi sujungiančios šventės

ASMENINĖMS ŠVENTĖMS

Į asmenines šventes atnešame ryšį

Šventė - tai galimybė susitikti giliam santykiui. Pažinti save ir kitus unikaliomis formomis, turėti autentiškas patirtis, pajausti gylį per netradicines veiklas.

Kaip atrodo mūsų šventė?

Galime vesti vieną šventės fragmentą arba organizuoti visą šventės konceptą.

Vedame veiklas, kurių tikslas yra stiprinti tarpusavio ryšį. Tai - patyriminiai žygiai, kūrybiniai gilesnio susipažinimo žaidimai, miško maudynės, šokio užsiėmimai, teatrinės improvizacijos, ritualų patyrimas, diskusijos, refleksijos ir kiti gylį pasiekiantys metodai.

Šventės koncepto pavyzdysMūsų konceptą kuria praktikos ir fragmentai, per kuriuos galima patirti ryšį.
Pavyzdžiui, tai gali būti patyriminės užduotys, gamta, ritualai, harmonija, žmonės. Tai viskas, kas slypi tarp eilučių. Tai nuotaika, kuri leidžia patirti akimirką čia ir dabar.

Žinoma, konkrečios šventės konceptą ir viziją deriname su šventės užsakovais.

Kvietimo į šventę pavyzdys


Šventės nuotaiką galime pradėti kurti dar prieš prasidedant pačiai šventei.
Pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį ar savaitę šventės dalyviams atsiųsti po laišką, pasakojantį, ko laukti ir tikėtis šventės metu. Nuotraukoje vienas iš laiškų fragmentų apie etnokosmologiją, kuri šventės metu atsiskleidė per naktinį spektaklį apie kosmosą ir žvaigždes.

Užduotys svečiams prieš šventę

Suasmeninti šventę - yra viena gražiausių dovanų.
Asmeniniai palinkėjimai, kūrybinės detalės ir ritualai per kuriuos šventės metu atliekami sveikinimai - yra nuostabiausia dovana. Pavyzdyje šventės dalyviai kūrė HAIKU apie jubiliatę, o vėliau kiekvieno sukurti haiku buvo sudainuoti sutartinių forma.